freezersting

freezersting
Flick Fan - 19 Film Ratings
Member Since: 01 Jan 2020
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 21% Captain America: The Winter Soldier (2014) - Rated 01 Jan 2020
85 65% Looper (2012) - Rated 01 Jan 2020
70 21% A Quiet Place (2018) - Rated 01 Jan 2020
10 2% Despicable Me 2 (2013) - Rated 01 Jan 2020
95 97% The Prestige (2006) - Rated 01 Jan 2020
75 31% Iron Man (2008) - Rated 01 Jan 2020
85 65% Oldboy (2003) - Rated 01 Jan 2020
85 65% Amélie (2001) - Rated 01 Jan 2020
85 65% Fargo (1996) - Rated 01 Jan 2020
90 86% Ex Machina (2015) - Rated 01 Jan 2020