freshavocado
Recent Ratings
Check out freshavocado's...
90 | Sideways (2004) - Rated 12 May 2023 |
90 | The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford (2007) - Rated 12 May 2023 |
90 | Take Shelter (2011) - Rated 12 May 2023 |
100 | The Florida Project (2017) - Rated 12 May 2023 |
100 | The Incredibles (2004) - Rated 12 May 2023 |
100 | The Man Who Wasn't There (2001) - Rated 12 May 2023 |
100 | A Serious Man (2009) - Rated 12 May 2023 |
100 | The Ballad of Buster Scruggs (2018) - Rated 12 May 2023 |
100 | One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 12 May 2023 |
100 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 12 May 2023 |