freudianisch

freudianisch
Flick Fan - 19 Film Ratings
Member Since: 02 Jan 2020
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 89% Bir Zamanlar Anadolu'da (2011) - Rated 23 May 2021
98 97% Shameless (2011) - Rated 22 May 2021
90 71% The Inbetweeners (2008) - Rated 22 May 2021
93 78% Freaks and Geeks (1999) - Rated 22 May 2021
77 36% No Country for Old Men (2007) - Rated 26 Mar 2020
85 55% The Platform (2019) - Rated 25 Mar 2020
80 44% Ölümlü Dünya (2018) - Rated 25 Mar 2020
72 23% Mystery Train (1989) - Rated 08 Feb 2020
70 18% Tell Me Who I Am (2019) - Rated 07 Feb 2020
77 36% Uncut Gems (2019) - Rated 05 Feb 2020