frfr1311

frfr1311
Flick Fan - 25 Film Ratings
Member Since: 18 Jul 2015
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Passionate about films eager to learn and discover more about cinema

more Recent Ratings

80 34% Live Flesh (1997) - Rated 18 Jul 2015
90 96% All About My Mother (1999) - Rated 18 Jul 2015
80 34% Talk to Her (2002) - Rated 18 Jul 2015
90 96% Bad Education (2004) - Rated 18 Jul 2015
85 74% Volver (2006) - Rated 18 Jul 2015
85 74% Broken Embraces (2009) - Rated 18 Jul 2015
85 74% I'm So Excited (2013) - Rated 18 Jul 2015
85 74% The Skin I Live In (2011) - Rated 18 Jul 2015
85 74% Miller's Crossing (1990) - Rated 18 Jul 2015
85 74% Fargo (1996) - Rated 18 Jul 2015