Frickinhobo

frickinhobo
Flick Fan - 48 Film Ratings
Member Since: 07 Dec 2021
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 72% The Girl with the Dragon Tattoo (2009) - Rated 07 Dec 2021
80 39% The Bounty Hunter (2010) - Rated 07 Dec 2021
85 59% Breakheart Pass (1975) - Rated 07 Dec 2021
47 9% Fat Albert (2004) - Rated 07 Dec 2021
87 72% Wonder Woman 1984 (2020) - Rated 07 Dec 2021
80 39% Olympus Has Fallen (2013) - Rated 07 Dec 2021
75 25% White House Down (2013) - Rated 07 Dec 2021
90 80% Thor: The Dark World (2013) - Rated 07 Dec 2021
50 12% The Boondock Saints II: All Saints Day (2009) - Rated 07 Dec 2021
40 4% Bring It On: In It to Win It (2007) - Rated 07 Dec 2021