Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
fridaynight

Flick Fan - 45 Film Ratings

Member Since: Oct 9, 2020

Location: USA

more Recent Ratings
Check out fridaynight's...
90 38% X-Men: Days of Future Past (2014) - Oct 09, 2020
97 78% Almost Famous (2000) - Oct 09, 2020
85 22% Magnolia (1999) - Oct 09, 2020
98 90% Ready Player One (2018) - Oct 09, 2020
45 2% John Wick: Chapter 2 (2017) - Oct 09, 2020
90 38% Back to the Future (1985) - Oct 09, 2020
96 68% Mamma Mia! (2008) - Oct 09, 2020
93 50% Chicken Run (2000) - Oct 09, 2020
90 38% Seabiscuit (2003) - Oct 09, 2020
89 32% Unforgiven (1992) - Oct 09, 2020