frijella

frijella
Flick Fan - 70 Film Ratings
Member Since: 12 Nov 2013
Location: Istanbul, Turkey, Turkey
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

99 Room (2015) - Rated 04 Feb 2016
99 The Hunt (2012) - Rated 26 Jan 2016
99 Short Term 12 (2013) - Rated 23 Sep 2015
99 Chinese Take Away (2011) - Rated 13 Aug 2015
100 Wild Tales (2014) - Rated 13 Aug 2015
99 Copenhagen (2014) - Rated 13 Aug 2015
99 The Crow (1994) - Rated 20 Jul 2015
99 Dark City (1998) - Rated 20 Jul 2015
99 Rumble Fish (1983) - Rated 20 Jul 2015
99 The Big Lebowski (1998) - Rated 20 Jul 2015