frisbee23

frisbee23
Flick Fan - 40 Film Ratings
Member Since: 27 Jul 2008
Location: Austria
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

74 26% Lord of War (2005) - Rated 27 Jul 2008
95 86% Willy Wonka & the Chocolate Factory (1971) - Rated 27 Jul 2008
86 63% Goldfinger (1964) - Rated 27 Jul 2008
82 48% The Sixth Sense (1999) - Rated 27 Jul 2008
64 15% Addams Family Values (1993) - Rated 27 Jul 2008
98 96% Donnie Darko (2001) - Rated 27 Jul 2008
78 36% Tomorrow Never Dies (1997) - Rated 27 Jul 2008
69 20% Babel (2006) - Rated 27 Jul 2008
89 71% X-Men: The Last Stand (2006) - Rated 27 Jul 2008
64 15% Cars (2006) - Rated 27 Jul 2008