Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
fritzc

Movie Buff - 160 Film Ratings

Member Since: Aug 24, 2020

Location: North Korea

more Recent Ratings
75 47% The Howling (1981) - Aug 30, 2020
95 95% Mad Max: Fury Road (2015) - Aug 24, 2020
85 81% Drive (2011) - Aug 24, 2020
75 47% Back to the Future Part II (1989) - Aug 24, 2020
80 67% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Aug 24, 2020
85 81% A Clockwork Orange (1971) - Aug 24, 2020
85 81% Office Space (1999) - Aug 24, 2020
75 47% Reservoir Dogs (1992) - Aug 24, 2020
75 47% Sherlock Holmes (2009) - Aug 24, 2020
75 47% From Dusk Till Dawn (1996) - Aug 24, 2020