Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
frknerkn

Cinema Addict - 2078 Film Ratings

Member Since: Sep 13, 2017

Location: Ankara, Turkey

Bio: Just cinephile...
more Recent Ratings
Check out frknerkn's...
75 49% House (1977) - May 09, 2021
70 38% The Negotiator (1998) - Apr 28, 2021
70 38% Mortal Kombat (1995) - Apr 28, 2021
55 13% About Time (2013) - Apr 20, 2021
65 30% Dreamgirls (2006) - Apr 17, 2021
45 5% Tower Heist (2011) - Apr 17, 2021
80 68% Batman: Soul of the Dragon (2021) - Apr 15, 2021
70 38% Death Race (2008) - Apr 15, 2021
65 30% Constantine (2005) - Apr 15, 2021
75 49% The Pleasure of Being Robbed (2008) - Apr 15, 2021