froggysin

froggysin
Flick Fan - 39 Film Ratings
Member Since: 02 May 2021
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 29% Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Rated 02 May 2021
95 74% Black Swan (2010) - Rated 02 May 2021
90 51% Goodfellas (1990) - Rated 02 May 2021
90 51% The Revenant (2015) - Rated 02 May 2021
91 62% Silver Linings Playbook (2012) - Rated 02 May 2021
90 51% American Psycho (2000) - Rated 02 May 2021
86 25% I'm Thinking of Ending Things (2020) - Rated 02 May 2021
98 85% Neon Genesis Evangelion (1995) - Rated 02 May 2021
86 25% Only Lovers Left Alive (2014) - Rated 02 May 2021
93 67% Punch-Drunk Love (2002) - Rated 02 May 2021