Frosk1

frosk1
Flick Fan - 13 Film Ratings
Member Since: 09 Aug 2017
Location: Norway

more Recent Ratings

80 50% The Imitation Game (2014) - Rated 09 Aug 2017
90 76% Six Feet Under (2001) - Rated 09 Aug 2017
90 76% Ozark (2017) - Rated 09 Aug 2017
30 11% Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011) - Rated 09 Aug 2017
40 19% Wild Wild West (1999) - Rated 09 Aug 2017
80 50% North by Northwest (1959) - Rated 09 Aug 2017
75 26% Good Will Hunting (1997) - Rated 09 Aug 2017
20 3% The Ring (2002) - Rated 09 Aug 2017
80 50% Crash (2005) - Rated 09 Aug 2017
80 50% Chinatown (1974) - Rated 09 Aug 2017