ftirelo

ftirelo
Movie Buff - 328 Film Ratings
Member Since: 02 Jan 2013
Location: Belo Horizonte, MG, Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 89% 28 Days Later (2002) - Rated 17 Mar 2013
75 33% Skyfall (2012) - Rated 02 Jan 2013
90 81% Argo (2012) - Rated 02 Jan 2013
85 63% The White Ribbon (2009) - Rated 02 Jan 2013
95 93% Isle of Flowers (1989) - Rated 02 Jan 2013
70 22% L'Enfant (2005) - Rated 02 Jan 2013
70 22% Die Sehnsucht der Veronika Voss (1982) - Rated 02 Jan 2013
20 0% Stigmata (1999) - Rated 02 Jan 2013
70 22% Moulin Rouge! (2001) - Rated 02 Jan 2013
90 81% Something's Gotta Give (2003) - Rated 02 Jan 2013