ftzavellos

ftzavellos
Flick Fan - 16 Film Ratings
Member Since: 30 Jun 2019
Location: Greece
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

9 Inception (2010) - Rated 06 Jul 2019
9 In Bruges (2008) - Rated 06 Jul 2019
9 Gone Baby Gone (2007) - Rated 30 Jun 2019
9 The Dark Knight (2008) - Rated 30 Jun 2019
9 Arrival (2016) - Rated 30 Jun 2019
9 Annie Hall (1977) - Rated 30 Jun 2019
10 Whiplash (2014) - Rated 30 Jun 2019
10 Memento (2001) - Rated 30 Jun 2019
10 Interstellar (2014) - Rated 30 Jun 2019
10 The Godfather: Part II (1974) - Rated 30 Jun 2019