fujigef

fujigef
Movie Buff - 145 Film Ratings
Member Since: 07 Apr 2014
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: sinefill

more Recent Ratings

83 17% The Tree of Life (2011) - Rated 08 Apr 2014
87 35% Yi Yi (2000) - Rated 08 Apr 2014
80 6% Life of Pi (2012) - Rated 08 Apr 2014
80 6% Shame (2011) - Rated 08 Apr 2014
86 29% Gemide (1998) - Rated 08 Apr 2014
86 29% Back to the Future (1985) - Rated 08 Apr 2014
89 51% Rashomon (1950) - Rated 08 Apr 2014
82 14% 21 Grams (2003) - Rated 08 Apr 2014
80 6% Monsieur Lazhar (2011) - Rated 08 Apr 2014
81 12% Scent of a Woman (1992) - Rated 08 Apr 2014