fuquaz

fuquaz
Film Freak - 562 Film Ratings
Member Since: 14 Jan 2013
Location: Richmond, Virginia, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 83% The Santa Clause (1994) - Rated 25 Jan 2014
80 17% Tropic Thunder (2008) - Rated 25 Jan 2014
85 33% Lord of War (2005) - Rated 25 Jan 2014
86 40% There's Something About Mary (1998) - Rated 25 Jan 2014
93 77% The Man from Earth (2007) - Rated 25 Jan 2014
88 49% Home Alone 2: Lost in New York (1992) - Rated 25 Jan 2014
50 3% Corpse Bride (2005) - Rated 25 Jan 2014
75 10% National Treasure: Book of Secrets (2007) - Rated 25 Jan 2014
90 65% The Bourne Ultimatum (2007) - Rated 25 Jan 2014
69 6% Mr. Deeds (2002) - Rated 25 Jan 2014