furkan1398

furkan1398
Movie Buff - 340 Film Ratings
Member Since: 29 Jun 2014
Location: istanbul, þiþli, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: film addict.

more Recent Ratings

85 15% The 40-Year-Old Virgin (2005) - Rated 04 Feb 2021
100 98% The Office (2005) - Rated 04 Feb 2021
85 15% Dirty Grandpa (2016) - Rated 04 Feb 2021
84 11% The Purge: Election Year (2016) - Rated 04 Feb 2021
86 22% The Purge: Anarchy (2014) - Rated 04 Feb 2021
88 34% The Purge (2013) - Rated 04 Feb 2021
88 34% Inferno (2016) - Rated 04 Feb 2021
90 55% Blood Father (2016) - Rated 04 Feb 2021
83 9% The Girl on the Train (2016) - Rated 04 Feb 2021
91 65% The Autopsy of Jane Doe (2016) - Rated 04 Feb 2021