furkgencer

furkgencer
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 15 Apr 2019
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

62% The Promised Land (1975) - Rated 24 Apr 2019
33% Aquaman (2018) - Rated 24 Apr 2019
33% From Up on Poppy Hill (2011) - Rated 15 Apr 2019
91% Grave of the Fireflies (1988) - Rated 15 Apr 2019
62% The Boy Who Harnessed the Wind (2019) - Rated 15 Apr 2019
4% Triple Frontier (2019) - Rated 15 Apr 2019
62% The Favourite (2018) - Rated 15 Apr 2019
62% Green Book (2018) - Rated 15 Apr 2019
91% Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) - Rated 15 Apr 2019
62% Roma (2018) - Rated 15 Apr 2019