furrypotato

furrypotato
Movie Buff - 194 Film Ratings
Member Since: 12 Dec 2015
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 71% Casablanca (1942) - Rated 14 Dec 2015
86 55% Clue (1985) - Rated 14 Dec 2015
90 71% Galaxy Quest (1999) - Rated 12 Dec 2015
90 71% The Fly (1986) - Rated 12 Dec 2015
90 71% The Day the Earth Stood Still (1951) - Rated 12 Dec 2015
85 45% Gattaca (1997) - Rated 12 Dec 2015
90 71% Forbidden Planet (1956) - Rated 12 Dec 2015
90 71% Blade Runner (1982) - Rated 12 Dec 2015
95 92% Interstellar (2014) - Rated 12 Dec 2015
90 71% My Big Fat Greek Wedding (2002) - Rated 12 Dec 2015