FusRoDah
Flick Fan - 90 Film Ratings
Member Since: Mar 5, 2022
Recent Ratings
Check out FusRoDah's...
50 2% | Venom (2018) - Apr 02, 2022 |
85 43% | Vagabond (2019) - Apr 02, 2022 |
87 55% | The Batman (2022) - Mar 27, 2022 |
75 11% | Pokémon Detective Pikachu (2019) - Mar 18, 2022 |
78 17% | Luca (2021) - Mar 15, 2022 |
90 78% | The Mitchells vs. the Machines (2021) - Mar 15, 2022 |
83 32% | The Mask (1994) - Mar 15, 2022 |
80 22% | The Bourne Ultimatum (2007) - Mar 15, 2022 |
70 6% | Red Notice (2021) - Mar 15, 2022 |
87 55% | The Wolf of Wall Street (2013) - Mar 05, 2022 |