fussas

fussas
Movie Buff - 426 Film Ratings
Member Since: 25 Nov 2012
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

86 81% Syriana (2005) - Rated 13 Jan 2013
79 39% A Nightmare on Elm Street (1984) - Rated 13 Jan 2013
79 39% Click (2006) - Rated 13 Jan 2013
72 17% Coyote Ugly (2000) - Rated 13 Jan 2013
85 75% Limitless (2011) - Rated 13 Jan 2013
88 87% The Hunchback of Notre Dame (1996) - Rated 13 Jan 2013
81 56% The Mummy (1999) - Rated 13 Jan 2013
0% Battlefield Earth (2000) - Rated 13 Jan 2013
75 23% Down with Love (2003) - Rated 13 Jan 2013
87 84% Pinocchio (1940) - Rated 13 Jan 2013