futuregenius

futuregenius
Movie Buff - 126 Film Ratings
Member Since: 13 Apr 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

99 93% The Terminator (1984) - Rated 14 Apr 2016
98 87% Titanic (1997) - Rated 14 Apr 2016
100 98% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 14 Apr 2016
98 87% Avatar (2009) - Rated 14 Apr 2016
92 65% Aliens (1986) - Rated 14 Apr 2016
58 23% TMNT (2007) - Rated 14 Apr 2016
41 13% What's Your Number? (2011) - Rated 14 Apr 2016
98 87% Snowpiercer (2014) - Rated 14 Apr 2016
98 87% Scott Pilgrim vs. the World (2010) - Rated 14 Apr 2016
39 12% Playing it Cool (2014) - Rated 14 Apr 2016