login | register
0 film rankings
more

futurejiggy

Movie Buff - 117 Film Rankings

Member Since: Dec 15, 2016

more Recent Rankings
Check out futurejiggy's...
89 T8 Fantastic Planet (1973) - Jan 20, 2017
86 T7 Metropolis (1927) - Jan 19, 2017
86 T7 Repo Man (1984) - Jan 08, 2017
87 T7 Blood Simple (1984) - Jan 01, 2017
95 T10 The Conformist (1970) - Jan 01, 2017
75 T4 Whiskey Tango Foxtrot (2016) - Jan 01, 2017
79 T5 Alps (2011) - Dec 31, 2016
84 T6 Fitzcarraldo (1982) - Dec 29, 2016
93 T9 Stalker (1979) - Dec 28, 2016
80 T5 Apocalypse Now Redux (2001) - Dec 27, 2016