futuristic

futuristic
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 30 May 2022
Location: Cape Coral, FL, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 58% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 31 May 2022
94 87% Full Metal Jacket (1987) - Rated 31 May 2022
92 58% Attack on Titan (2013) - Rated 31 May 2022
88 33% Downfall (2004) - Rated 31 May 2022
92 58% Inception (2010) - Rated 30 May 2022
96 95% Parasite (2019) - Rated 30 May 2022
81 12% The Witch (2016) - Rated 30 May 2022
77 4% The Northman (2022) - Rated 30 May 2022
88 33% The Batman (2022) - Rated 30 May 2022
93 79% The Lighthouse (2019) - Rated 30 May 2022