fvckflux

fvckflux
Flick Fan - 26 Film Ratings
Member Since: 04 Aug 2018
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 76% The Revenant (2015) - Rated 12 Aug 2018
88 61% Casablanca (1942) - Rated 12 Aug 2018
84 34% Days of Heaven (1978) - Rated 12 Aug 2018
69 1% A Prayer Before Dawn (2018) - Rated 11 Aug 2018
90 76% 12 Angry Men (1957) - Rated 11 Aug 2018
76 13% Predestination (2014) - Rated 11 Aug 2018
88 61% Badlands (1973) - Rated 11 Aug 2018
84 34% A Fistful of Dollars (1964) - Rated 08 Aug 2018
98 98% Once Upon a Time in the West (1968) - Rated 07 Aug 2018
91 84% Mulholland Drive (2001) - Rated 05 Aug 2018