fylan

fylan
Flick Fan - 24 Film Ratings
Member Since: 16 Mar 2014
Location: budapest, Hungary
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 27% Szabadesés (2014) - Rated 28 Oct 2014
95 81% Boyhood (2014) - Rated 28 Oct 2014
80 27% The Motorcycle Diaries (2004) - Rated 16 Mar 2014
88 60% Babel (2006) - Rated 16 Mar 2014
95 81% What Have I Done To Deserve This? (1984) - Rated 16 Mar 2014
98 95% Amélie (2001) - Rated 16 Mar 2014
94 72% Happy-Go-Lucky (2008) - Rated 16 Mar 2014
85 47% Love Actually (2003) - Rated 16 Mar 2014
90 64% In the Mood for Love (2000) - Rated 16 Mar 2014
98 95% Talk to Her (2002) - Rated 16 Mar 2014