fyodor

fyodor
Flick Fan - 28 Film Ratings
Member Since: 29 Oct 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 87% Citizen Kane (1941) - Rated 29 Oct 2014
95 57% Casino (1995) - Rated 29 Oct 2014
91 41% Rear Window (1954) - Rated 29 Oct 2014
100 87% Once Upon a Time in the West (1968) - Rated 29 Oct 2014
100 87% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 29 Oct 2014
100 87% Sunset Blvd. (1950) - Rated 29 Oct 2014
100 87% Double Indemnity (1944) - Rated 29 Oct 2014
100 87% Barry Lyndon (1975) - Rated 29 Oct 2014
92 46% Delicatessen (1991) - Rated 29 Oct 2014
94 51% Tetsuo: The Iron Man (1989) - Rated 29 Oct 2014