Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
fyodor16

Film Freak - 684 Film Ratings

Member Since: Jan 12, 2018

more Recent Ratings
Check out fyodor16's...
84 55% Army of Shadows (1969) - Mar 06, 2020
90 72% A Brighter Summer Day (1991) - Mar 06, 2020
88 65% Werckmeister Harmonies (2000) - Mar 06, 2020
79 36% Sátántangó (1994) - Mar 06, 2020
83 50% Planet of the Apes (1968) - Jan 05, 2020
80 41% A Beautiful Mind (2001) - Jan 01, 2020
92 78% All About Eve (1950) - Jan 01, 2020
88 65% Jaws (1975) - Jan 01, 2020
92 78% La Strada (1954) - Jan 01, 2020
93 81% Winter Light (1963) - Dec 31, 2019