Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
g3GmHs

Flick Fan - 12 Film Ratings

Member Since: Sep 18, 2019

more Recent Ratings
80 37% From Dusk Till Dawn (1996) - Sep 18, 2019
85 70% Black Swan (2010) - Sep 18, 2019
85 70% The Big Lebowski (1998) - Sep 18, 2019
95 95% Little Shop of Horrors (1986) - Sep 18, 2019
85 70% Saw (2004) - Sep 18, 2019
80 37% The Bucket List (2007) - Sep 18, 2019
70 8% Jurassic Park III (2001) - Sep 18, 2019
85 70% The Day After Tomorrow (2004) - Sep 18, 2019
85 70% Pay It Forward (2000) - Sep 18, 2019
70 8% Pretty Woman (1990) - Sep 18, 2019