Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
g63t2M

Movie Buff - 100 Film Ratings

Member Since: Apr 8, 2019

more Recent Ratings
65 32% Office Space (1999) - Apr 13, 2019
30 5% Scary Movie (2000) - Apr 13, 2019
69 36% The Hurt Locker (2009) - Apr 13, 2019
79 60% Pulp Fiction (1994) - Apr 13, 2019
70 39% Sixteen Candles (1984) - Apr 13, 2019
60 27% Lady and the Tramp (1955) - Apr 13, 2019
95 96% Ghost in the Shell (1995) - Apr 13, 2019
75 49% Trainspotting (1996) - Apr 13, 2019
75 49% Inception (2010) - Apr 13, 2019
40 12% The Men Who Stare at Goats (2009) - Apr 13, 2019