Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
gB0tvl

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Dec 28, 2018

more Recent Ratings
80 31% Star Trek: The Motion Picture (1979) - Dec 28, 2018
95 81% Crank (2006) - Dec 28, 2018
80 31% The A-Team (2010) - Dec 28, 2018
80 31% Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Dec 28, 2018
85 54% X-Men (2000) - Dec 28, 2018
75 9% The World's End (2013) - Dec 28, 2018
75 9% Road to Perdition (2002) - Dec 28, 2018
85 54% Interstellar (2014) - Dec 28, 2018
95 81% The Terminator (1984) - Dec 28, 2018
98 95% Back to the Future (1985) - Dec 28, 2018