Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
gEO518

Flick Fan - 32 Film Ratings

Member Since: Sep 4, 2020

more Recent Ratings
96 73% Back to the Future Part II (1989) - Sep 04, 2020
100 93% Back to the Future (1985) - Sep 04, 2020
100 93% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Sep 04, 2020
100 93% Airplane! (1980) - Sep 04, 2020
92 50% Godzilla vs. King Ghidorah (1991) - Sep 04, 2020
93 54% Godzilla vs. Kong (2020) - Sep 04, 2020
95 68% Godzilla vs. Destoroyah (1995) - Sep 04, 2020
94 60% Godzilla Against Mechagodzilla (2002) - Sep 04, 2020
92 50% Godzilla vs. Biollante (1989) - Sep 04, 2020
54 10% Godzilla vs. Hedorah (1971) - Sep 04, 2020