Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
gJs8vt

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Sep 6, 2018

more Recent Ratings
100 95% Grease (1978) - Sep 06, 2018
80 65% A League of Their Own (1992) - Sep 06, 2018
70 45% Poltergeist (1982) - Sep 06, 2018
25 10% Troy (2004) - Sep 06, 2018
25 10% The Village (2004) - Sep 06, 2018
85 75% Elf (2003) - Sep 06, 2018
75 55% Ghost (1990) - Sep 06, 2018
45 25% Guardians of the Galaxy (2014) - Sep 06, 2018
55 35% Predator 2 (1990) - Sep 06, 2018
89 85% Frequency (2000) - Sep 06, 2018