Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
gLqNd6

Flick Fan - 71 Film Ratings

Member Since: Apr 18, 2020

more Recent Ratings
95 85% Saint Frances (2020) - May 10, 2020
95 85% The Farewell (2019) - May 09, 2020
95 85% Bodied (2017) - May 01, 2020
100 97% Whiplash (2014) - May 01, 2020
100 97% Modern Love (2019) - May 01, 2020
100 97% Normal People (2020) - May 01, 2020
95 85% Bad Education (2020) - Apr 26, 2020
90 54% Short Term 12 (2013) - Apr 25, 2020
95 85% Get Out (2017) - Apr 25, 2020
95 85% Roma (2018) - Apr 25, 2020