Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
gTgpOM

Flick Fan - 46 Film Ratings

Member Since: Jun 6, 2019

more Recent Ratings
72 51% The Rocky Horror Picture Show (1975) - Jun 06, 2019
70 34% Akira (1988) - Jun 06, 2019
75 59% Erin Brockovich (2000) - Jun 06, 2019
71 45% Lucy (2014) - Jun 06, 2019
80 81% Crazy, Stupid, Love (2011) - Jun 06, 2019
80 81% Magnolia (1999) - Jun 06, 2019
70 34% What Lies Beneath (2000) - Jun 06, 2019
84 90% Chocolat (2000) - Jun 06, 2019
68 22% Disturbia (2007) - Jun 06, 2019
71 45% Tron: Legacy (2010) - Jun 06, 2019