Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
gW1FbP

Flick Fan - 21 Film Ratings

Member Since: Jun 25, 2018

more Recent Ratings
90 78% Take Shelter (2011) - Jun 25, 2018
21% Apollo 13 (1995) - Jun 25, 2018
90 78% Devil's Advocate (1997) - Jun 25, 2018
21% 8 Mile (2002) - Jun 25, 2018
21% High Fidelity (2000) - Jun 25, 2018
21% Looper (2012) - Jun 25, 2018
80 54% How to Lose a Guy in 10 Days (2003) - Jun 25, 2018
21% The Thin Red Line (1998) - Jun 25, 2018
80 54% Small Soldiers (1998) - Jun 25, 2018
80 54% Species (1995) - Jun 25, 2018