Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
gWUj75

Flick Fan - 14 Film Ratings

Member Since: Nov 10, 2019

more Recent Ratings
75 50% 12 Monkeys (1995) - Nov 10, 2019
80 60% Secretary (2002) - Nov 10, 2019
85 71% Scarface (1983) - Nov 10, 2019
60 21% The Sound of Music (1965) - Nov 10, 2019
85 71% Persepolis (2007) - Nov 10, 2019
55 7% When Harry Met Sally... (1989) - Nov 10, 2019
90 82% The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Nov 10, 2019
75 50% The Shawshank Redemption (1994) - Nov 10, 2019
100 96% The 400 Blows (1959) - Nov 10, 2019
95 89% Once Upon a Time in the West (1968) - Nov 10, 2019