Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
ga4d6l

Flick Fan - 93 Film Ratings

Member Since: Jan 20, 2020

more Recent Ratings
75 29% Batman (1989) - Jan 20, 2020
70 15% Dumb and Dumber (1994) - Jan 20, 2020
80 58% Avatar (2009) - Jan 20, 2020
80 58% Finding Nemo (2003) - Jan 20, 2020
65 8% Elysium (2013) - Jan 20, 2020
80 58% How to Train Your Dragon (2010) - Jan 20, 2020
70 15% American Hustle (2013) - Jan 20, 2020
77 39% Public Enemies (2009) - Jan 20, 2020
55 1% The Town (2010) - Jan 20, 2020
77 39% Night at the Museum (2006) - Jan 20, 2020