Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
gaHX5d

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Oct 27, 2018

more Recent Ratings
85 55% Inside Out (2015) - Oct 27, 2018
99 95% Forrest Gump (1994) - Oct 27, 2018
85 55% 8 Mile (2002) - Oct 27, 2018
90 80% The Terminator (1984) - Oct 27, 2018
80 35% Angels & Demons (2009) - Oct 27, 2018
60 15% Labyrinth (1986) - Oct 27, 2018
90 80% Die Hard: With a Vengeance (1995) - Oct 27, 2018
40 5% Happy Feet (2006) - Oct 27, 2018
70 25% Fantastic Four (2005) - Oct 27, 2018
85 55% Shrek (2001) - Oct 27, 2018