gaamst

gaamst
Flick Fan - 52 Film Ratings
Member Since: 04 Dec 2012
Location: Norway
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 90% Pirate Radio (2009) - Rated 28 Aug 2013
83 74% The Commitments (1991) - Rated 28 Aug 2013
2% Vampires Suck (2010) - Rated 14 Jul 2013
15 12% Spring Breakers (2013) - Rated 14 Jul 2013
80 65% Zero Dark Thirty (2012) - Rated 09 Mar 2013
74 43% Tomboy (2011) - Rated 05 Mar 2013
88 86% The Matrix (1999) - Rated 05 Mar 2013
65 28% Beasts of the Southern Wild (2012) - Rated 03 Mar 2013
74 43% Rise of the Guardians (2012) - Rated 03 Mar 2013
93 96% Life of Pi (2012) - Rated 03 Mar 2013