Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
gabitoalex17

Movie Buff - 105 Film Ratings

Member Since: Mar 13, 2019

Location: USA

Bio: cool movie club
more Recent Ratings
Check out gabitoalex17's...
86 69% This Is the End (2013) - May 27, 2019
94 92% Nathan for You (2013) - May 27, 2019
91 86% Superbad (2007) - May 27, 2019
85 64% Tropic Thunder (2008) - May 27, 2019
92 88% Flight of the Conchords (2007) - May 27, 2019
86 69% Documentary Now! (2015) - May 27, 2019
85 64% The 40-Year-Old Virgin (2005) - May 27, 2019
86 69% Edward Scissorhands (1990) - Mar 22, 2019
68 23% Legally Blonde (2001) - Mar 22, 2019
97 98% The Wire (2002) - Mar 21, 2019