gabriel_vm

gabrielvm
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 29 Sep 2017
Location: Mexico
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 50% Requiem for a Dream (2000) - Rated 01 Oct 2017
90 8% Dunkirk (2017) - Rated 01 Oct 2017
95 50% Intouchables (2011) - Rated 01 Oct 2017
100 91% The Girl with the Dragon Tattoo (2009) - Rated 29 Sep 2017
95 50% The Gift (2015) - Rated 29 Sep 2017
95 50% Camino (2008) - Rated 29 Sep 2017
94 20% Contratiempo (2016) - Rated 29 Sep 2017
99 79% The Hunt (2012) - Rated 29 Sep 2017
100 91% About Time (2013) - Rated 29 Sep 2017
95 50% Rust & Bone (2012) - Rated 29 Sep 2017