gabster91

gabster91
Movie Buff - 137 Film Ratings
Member Since: 25 Nov 2012
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 91% Blue Valentine (2010) - Rated 09 Feb 2013
25 4% Ted (2012) - Rated 20 Jan 2013
78 31% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 15 Jan 2013
85 59% Serenity (2005) - Rated 15 Jan 2013
84 49% Wet Hot American Summer (2001) - Rated 15 Jan 2013
85 59% Clueless (1995) - Rated 15 Jan 2013
15 1% 2 Days in Paris (2007) - Rated 15 Jan 2013
78 31% Clerks (1994) - Rated 15 Jan 2013
75 26% Cruel Intentions (1999) - Rated 15 Jan 2013
85 59% Winter's Bone (2010) - Rated 15 Jan 2013