Gacca

gacca
Flick Fan - 71 Film Ratings
Member Since: 16 Dec 2018
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 34% Once Upon a Time in Hollywood (2019) - Rated 01 Mar 2020
85 58% Joker (2019) - Rated 01 Mar 2020
84 54% 1917 (2019) - Rated 01 Mar 2020
91 85% Moneyball (2011) - Rated 01 Mar 2020
72 14% Uncut Gems (2019) - Rated 20 Feb 2020
81 40% The Irishman (2019) - Rated 20 Feb 2020
96 97% Marriage Story (2019) - Rated 20 Feb 2020
79 28% Parasite (2019) - Rated 20 Feb 2020
87 69% Casablanca (1942) - Rated 14 May 2019
90 80% 12 Angry Men (1957) - Rated 14 May 2019