gadfly

gadfly
Movie Buff - 212 Film Ratings
Member Since: 28 Dec 2015
Location: Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

91 91% Severance (2022) - Rated 07 Jan 2024
90 86% Wednesday (2022) - Rated 07 Jan 2024
85 49% Tulsa King (2022) - Rated 07 Jan 2024
90 86% Undone (2019) - Rated 07 Jan 2024
90 86% Mindhunter (2017) - Rated 07 Jan 2024
88 71% The Peripheral (2022) - Rated 07 Jan 2024
78 16% Colonia (2016) - Rated 07 Jan 2024
87 64% A Simple Favor (2018) - Rated 07 Jan 2024
87 64% Your Honor (2020) - Rated 07 Jan 2024
86 56% The Drop (2014) - Rated 07 Jan 2024