GadnoKopele

gadnokopele
Flick Fan - 94 Film Ratings
Member Since: 25 Jul 2013
Location: Bulgaria
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 55% Encounters at the End of the World (2008) - Rated 25 Jul 2013
75 38% Bad Timing (1980) - Rated 25 Jul 2013
65 13% Grand Theft Auto (1977) - Rated 25 Jul 2013
80 55% The Bed Sitting Room (1969) - Rated 25 Jul 2013
65 13% The Return (2003) - Rated 25 Jul 2013
82 62% Tokyo Twilight (1957) - Rated 25 Jul 2013
80 55% Little Dieter Needs to Fly (1997) - Rated 25 Jul 2013
65 13% The Innocents (1961) - Rated 25 Jul 2013
55 4% Vacation (1983) - Rated 25 Jul 2013
70 24% Moon (2009) - Rated 25 Jul 2013