gadys

gadys
Flick Fan - 36 Film Ratings
Member Since: 06 Nov 2016
Location: Israel
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

93 62% Her (2013) - Rated 06 Nov 2016
96 93% Trainspotting (1996) - Rated 06 Nov 2016
95 77% The Departed (2006) - Rated 06 Nov 2016
100 97% The Dark Knight (2008) - Rated 06 Nov 2016
85 22% Deadpool (2016) - Rated 06 Nov 2016
95 77% Léon: The Professional (1994) - Rated 06 Nov 2016
90 47% The Notebook (2004) - Rated 06 Nov 2016
85 22% 12 Monkeys (1995) - Rated 06 Nov 2016
90 47% American Beauty (1999) - Rated 06 Nov 2016
95 77% Forrest Gump (1994) - Rated 06 Nov 2016