GaIatea

gaiatea
Movie Buff - 185 Film Ratings
Member Since: 03 Sep 2021
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 84% Portrait of a Lady on Fire (2019) - Rated 07 Sep 2021
93 86% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 07 Sep 2021
81 56% Ghost in the Shell (1995) - Rated 07 Sep 2021
86 76% Paprika (2006) - Rated 07 Sep 2021
81 56% School of Rock (2003) - Rated 07 Sep 2021
80 45% West Side Story (1961) - Rated 07 Sep 2021
92 84% Parasite (2019) - Rated 07 Sep 2021
79 36% Blue Valentine (2010) - Rated 07 Sep 2021
91 82% Jojo Rabbit (2019) - Rated 07 Sep 2021
95 90% The Night of the Hunter (1955) - Rated 07 Sep 2021