galenthas

galenthas
Movie Buff - 197 Film Ratings
Member Since: 11 Dec 2015
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 86% Synecdoche, New York (2008) - Rated 11 Dec 2015
90 93% Gran Torino (2008) - Rated 11 Dec 2015
80 72% The Help (2011) - Rated 11 Dec 2015
70 41% Seven Pounds (2008) - Rated 11 Dec 2015
80 72% True Grit (2010) - Rated 11 Dec 2015
90 93% Babel (2006) - Rated 11 Dec 2015
90 93% Biutiful (2010) - Rated 11 Dec 2015
80 72% American Beauty (1999) - Rated 11 Dec 2015
80 72% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 11 Dec 2015
70 41% 12 Years a Slave (2013) - Rated 11 Dec 2015