gallerdude

Recent Ratings
Check out gallerdude's...
84 56% | Casino (1995) - Jun 29, 2019 |
88 74% | The Lion King (1994) - Jun 29, 2019 |
90 78% | NausicaƤ of the Valley of the Wind (1984) - Jun 29, 2019 |
66 18% | The Wizard of Oz (1939) - Jun 29, 2019 |
30 2% | The Blind Side (2009) - Jun 29, 2019 |
78 40% | Close Encounters of the Third Kind (1977) - Jun 29, 2019 |
70 26% | Shaun of the Dead (2004) - Jun 29, 2019 |
85 64% | (500) Days of Summer (2009) - Jun 29, 2019 |
50 12% | The Untouchables (1987) - Jun 29, 2019 |
80 48% | Fight Club (1999) - Jun 29, 2019 |